Menu
Yurt Asia

Yurt Asia

Jurty Wysokiej Jakości @ Ceny Rabatowe
Jurty luksusowe @ Przystępne ceny

Nasi Przedstawiciele na Całym Świecie

USA

obecnie naszym jedynym przedstawicielem są Daka i Radigan. Znajdują się w USA i sprzedają nasze jurty w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio

– odwiedzając ich stronę internetową @ http://www.yurtasia.us

– wysyłając je do info@yurtasia.us

– lub dzwoniąc do nich na telefon komórkowy / WhatsApp:

+ Radigan: +1-218-979-4443

+ Daka: +976-844844

Yurt asia white logo

Yurt Asia

Zostań naszym Przestawicielem

Szukamy lokalnych przedstawicieli we wszystkich krajach europejskich. W większych krajach możemy poszukiwać dwóch lub trzech przedstawicieli.

Jako przedstawiciel będziesz sprzedawać nasze jurty, przyjmować zamówienia, dostawy w miejscach docelowych, zajmiesz się dokumentacją importową, uiszczaniem podatku VAT i lokalnych kosztów manipulacyjnych, dostarczać nasze jurty do klientów i pomagać im w ich ustawianiu.

Będziesz miał specjalne ceny detalisty, dzięki czemu będziesz mógł sprzedawać nasze jurty w tej samej cenie, w jakiej je sprzedajemy na naszej stronie internetowej.

Kupisz jedną jurtę demonstracyjną po cenie podanej na naszej stronie internetowej.

Sprzedasz co najmniej jeden kontener rocznie, aby utrzymać swoją pozycję jako przedstawiciel w kraju, w którym sprzedajesz jurty.

Jeśli nasza strona internetowa nie jest jeszcze przetłumaczona na język Twojego kraju, bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdybyś pomógł nam ją przetłumaczyć.

Wszystkie wiadomości wysyłane na naszą stronę internetową w Twoim języku zostaną przekierowane do Ciebie. Wszystkie zapytania, które otrzymamy od klientów znajdujących się w Twojej strefie marketingowej, zostaną przesłane do Ciebie.

Yurt asia white logo

Yurt Asia

Poznaj Drużynę

Jesteśmy zmotywowanym zespołem, który od wielu lat buduje jurty. Nasze jurty produkowane są w ramach współpracy opartej na ideologii “sprawiedliwego dochodu dla wszystkich”. Dzięki zmotywowanej załodze możemy osiągnąć produkcję jurt doskonałej jakości.

Jesteśmy pasjonatami zmotywowanych jedną ideą: dzielić się mongolską kulturą ze światem. Aby zrealizować nasze marzenia, produkujemy jurty i eksportujemy je do czterech zakątków świata.

Bernard

Mijid

Midjid jest absolwentem szkoły sztuk pięknych z dyplomem na temat rzeźby w drewnie. Pasjonat drewna i tego, co można wyprodukować z tego szlachetnego materiału, Midjid zapoczątkował produkcję rzeźbionych jurt. Nadzoruje naszą produkcję.

Bernard

Po ukończeniu studiów magisterskich z inżynierii, Bernard wylądował w Mongolii w 1995 roku. Od 2001 roku przeprojektowuje jurty, aby dostosować je do różnych stref klimatycznych.

Mijid

Ganaa

Ganaa urodził się w Murun w prowincji Khuvsgul. Karierę zawodową rozpoczęła bezpośrednio po ukończeniu studiów w 2013 roku. Obecnie pracuje z sukcesem zarówno w branży turystycznej, jak i handlowej.

Daka mongolia

Daniel

DakaRad_mongol_Yurt_Radigan_USA_Agent

Dakaa

Daka urodziła się i dorastała w Ułan Bator, w Mongolii. Przez wiele lat zajmowała się turystyką, nieruchomościami, eksportem, doradztwem i wsparciem dla zagranicznych przedsiębiorstw w Mongolii oraz studiowała mongolskie studia kulturowe na Mongolskim Uniwersytecie Narodowym.

Daniel

Rad

Po uzyskaniu dyplomu z antropologii i studiach w Rosji, Rad po raz pierwszy mieszkał i pracował w Mongolii w 1999 r., A później przez kilka lat mieszkał i prowadził interesy w Ułan Bator.

Udostępnij to...

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on vk
Share on odnoklassniki
Share on tumblr
Share on pinterest
Share on reddit
Share on tumblr
Share on delicious
Share on digg
Share on telegram
Share on xing
Share on whatsapp
Share on email

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź Nas na Facebooku

Close Menu

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą obsługę na naszej stronie.

Zapisz się do naszego newslettera

Śledź Nas na Facebooku